Hodnotenie obchodu
4,6
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,6 z 5 hviezdičiek.
10 hodnotení
5
9x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
KN
Katarína Nikolíniová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
09.06.2026
Obchod urcite odporucam, sperky su krajsie ako som ocakavala. Dorucenie a komunikacia super. A balenie v akom to bolo dorucene bolo tiez nadstandardne, rovno pripravene na darovanie. K svojej objednavke som dostala aj darcek, nausnicky love.naozaj velka spokojnost. Rada objednam opat
KJ
Katarina Jurakova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
06.06.2026
Dobry den.Uuuzasne nausnicky,zaujali ma hned,pripomenuli mi rane detstvo,ked som nosila prstienky s takymi srdieckami,len farebnymi,a hupali sa na nich.Mali ste ich v zlave o pat euro lacnejsie,a potom zdrazeli,ale taak som tuuzila po nich,ze som neodolala.Je to kraasne zaspominat,vratit sa do detstva,ako dospely clovek,sperkom.Kupovala mi tie srdieckove prstienky Moja Chuva(Pestunka).Som invalid,na lavu ruku,a trochu som sa obavala toho maleho kruzku,lebo jedny nausnice som uz darovala,kvoli malinkemu kruzku,nevedela som ich zapnut.Ale Vas kruzok ide,aj ked tazsie,ale rada sa potrapim,za to aku cenu spomienky,maju pre Mna Jedina vec,trosku sklamala,ale nevadi,a to,ze na fotke su srdiecka biele perletove,a v skutocnosti su trochu do seda,ale na usiach to nevadi,fotka trochu klame.Ale to je zanedbatelne,na tu radost,pre Mna.Asi ich budem nosit do zodratia.hahaha.Dakujem,Vam.Stastny vyber sperku.A velmi originalny sperk,pre toho kto mal v detstve,take farebne prstienky.
M
Michaela
(Administrátor)
07.06.2026
Milá Katka, ďakujeme za krásnu recenziu, nech Vám náušničky dlho slúžia ♥️.
SS
Saška Saboova
Hodnotenie obchodu je 1 z 5 hviezdičiek.
|
02.06.2026
Náramok sa mi roztrhol už 3 krát dvakrát sme ho ešte zvládli opraviť ale teraz už vypadol aj kamienok je mi to strašne ľúto jeho náramok je nádherný
ŠA
Šperky Auri
(Administrátor)
02.06.2026
Dobrý deň Saška,
mrzí nás, že ste nás nekontaktovali už pri prvom roztrhnutí.
Máme vynikajúcu reklamačnú politiku, ak by bolo roztrhnutie výrobného pôvodu, boli by vám okamžite vrátené peniaze.
Krásny deň,
Michaela
MK
Marta Kováčiková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.05.2026
som spokojná, retiazka je krásna
M
Michaela
(Administrátor)
07.06.2026
Milá Marta,
ďakujeme za Vašu recenziu ♥️
MH
Miroslava Hudcekova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.05.2026
Krásne,balenie tiež🥰
M
Michaela
(Administrátor)
07.06.2026
Milá Mirka,
ďakujeme za recenziu, vážime si to ♥️
KP
Katarína Petrášová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
05.05.2026
Všetko od objednania až po doručenie prebehlo na 100%.
A
Administrátor
(Administrátor)
07.06.2026
Milá Katka,
ďakujeme za recenziu, veľmi si to vážime ♥️
MS
Miroslava Sedláková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.04.2026
✅ veľká spokojnosť
M
Michaela
(Administrátor)
07.06.2026
Mirka, ďakujeme za pozitívnu recenziu, vážime si to ♥️
NA
NOVOTNÁ AGNES
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.04.2026
👍🏼✅
M
Michaela
(Administrátor)
07.06.2026
Ďakujeme 😍
JD
Jana Dzúriková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.04.2026
Maximálne
M
Michaela
(Administrátor)
07.06.2026
♥️ ďakujeme.
MM
Martina Murgašová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.04.2026
A
Administrátor
(Administrátor)
07.06.2026
♥️
Ovládacie prvky výpisu
10 položiek celkom
